O nás

Sme malá rodinná firma a našim snom je, aby sme vás mohli očariť, priniesť vám radosť a únik od každodennej reality. V dobe digitálnej závislosti a neustáleho zhonu, veríme, že je dôležité znovu objaviť radosť z jednoduchých vecí a krásu tradičných hier. Naše skladačky vám ponúkajú možnosť vypnúť a stráviť kvalitný čas sami alebo s rodinou, pričom vaša myseľ zostane stimulovaná.

Náš príbeh sa začal pred pár rokmi, kedy sme objavili ponuku drevených skladačiek jedného zahraničného internetového obchodu. Už samotná ponuka nás očarila natoľko, že sme dlho neváhali a skladačky sme objednali. Celý proces od momentu zadania objednávky až kým sme balíček obdržali, rozbalili a pustili sa do skladania bol pre nás veľkým zážitkom. Z nášho pohľadu to bol skutočne výnimočný produkt, ktorý sa výrazne líšil od klasických skladačiek. Pointa bola síce rovnaká, ale zážitok neporovnateľný. Krásny dizajn, výrazné farby a 3D tvar ich odlíšili od klasických puzzle. Elegantná drevená krabica, ktorá mala vygravírovaný obrázok na prednej strane bola čerešničkou na torte. Tento výnimočný produkt nás očaril a inšpiroval natoľko, že sme sa rozhodli, že nájdeme vhodného dodávateľa, ktorý nám zabezpečí zaujímavú ponuku skladačiek, aby sme mohli vytvoriť e-shop a mať príležitosť zdieľať naše nadšenie s ostatnými.

Ďakujeme, že ste nám dali príležitosť zdieľať s vami našu vášeň. Veríme, že sa vám naša ponuka bude páčiť a prajeme príjemnú zábavu pri skladaní. 😊

 

Tím Woodenstory

 

"Život je ako skladačka, musíte vidieť celý obraz a potom ho poskladať kúsok po kúsku!"
Terry McMillan